BASIN ODASI

Genel Kurul Karar Özeti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi’miz, ESKİ Genel Kurul’u sıfatıyla 2560 Sayılı Kanun’un 5.maddesi gereği, Kasım dönemi olağan toplantısını 20 Kasım 2018 tarihinde gerçekleştirmiş  olup, toplantıda alınan kararların özetleri aşağıda belirtilmiştir.

KARAR ÖZETİ :

1. ESKİ Genel Müdürlüğü’nün 2019 Yılı Yatırım Programı ile İlgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu okunarak işari Oy'a sunuldu, "Oybirliği" ile kabul edildi.

2. ESKİ Genel Müdürlüğü’nün 2019 Yılı Performans Programı ile İlgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu okunarak işari Oy'a sunuldu, "Oybirliği" ile kabul edildi.

3. ESKİ Genel Müdürlüğü’nün 2019 Yılı ve izleyen İki Yıl Bütçesi ile İlgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu okunarak işari Oy'a sunuldu, "Oybirliği" ile kabul edildi.

4. 2019 Yılı Geçici İşçi Vize Teklif Cetveli ile İlgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu okunarak işari Oy'a sunuldu, "Oybirliği" ile kabul edildi.

5. İnönü ilçesinde bulunan Martlıbaşı doğal kaynak suyu ile ilgili olarak tüm yetkinin İnönü Belediyesine verilmesi konusunda Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Halil KÜÇÜKÇİFTÇİ, Nurü TEMİZSOY, Ahmet YAPICI'nın vermiş olduğu yazılı önerge ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyonu Raporu okunarak işari Oy'a sunuldu, "Oyçokluğu" ile kabul edildi.