BASIN ODASI

Genel Kurul Karar Özeti

Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi’miz, ESKİ Genel Kurul’u sıfatıyla 2560 Sayılı  Kanun’un 5.maddesi  gereğince toplanarak 22 Mayıs 2018 tarihli Mayıs dönemi olağan ESKİ Genel Kurul toplantısında aldığı kararların özetleri aşağıda belirtilmiştir. Eskişehir Büyükşehir Belediye Meclisi’miz, ESKİ Genel Kurul’u sıfatıyla 2560 Sayılı  Kanun’un 5.maddesi  gereğince toplanarak 22 Mayıs 2018 tarihli Mayıs dönemi olağan ESKİ Genel Kurul toplantısında aldığı kararların özetleri aşağıda belirtilmiştir.

KARAR ÖZETİ :

1. Kalabak Suyu Dağıtım ve Uygulama Yönetmeliğinin 10.,11.,12.ve 14’üncü Maddelerinin yeniden düzenlenmesi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi. (Kazım KURT, İshak GÜNDOĞAN, Erdal ŞANLI, Önder TUNA, Aydın ÜNLÜCE, Hüseyin ERDEMİR, Ahmet İLKER, Abdülkadir ADAR, Erdoğan AYDOĞMUŞ, Atilay DALGIÇ, İrfan GENÇ karşı oy)

2. ESKİ Genel Müdürlüğü’nün Memur Kadrolarında İptal İhdas İşlemi ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy birliği” ile kabul edildi.

3. ESKİ Genel Müdürlüğü’nün 2017 Yılı Bütçe Kesin Hesabı ve Taşınır Kesin Hesabı ile ilgili Plan ve Bütçe Komisyon Raporu okunarak İşari Oy’a sunuldu, “Oy çokluğu” ile kabul edildi.  (Mustafa BİRSEN, Tuncer KÖKÜER, Adem ÇAKIR, Ahmet ÖZÇETİN, Yaşar ÇORAPSIZ, Hamdi KARAKUŞ, Ali ÖZTÜRK, Halil YAVUZ, Mustafa ARSLAN, Halil KÜÇÜKÇİFTÇİ, Hasan DOĞRU Red)

4. ESKİ Genel Müdürlüğü 2017 Yılı Faaliyet Raporu müzakere edilerek İşari Oy’a sunuldu “Oy çokluğu” ile kabul edildi. (Mustafa BİRSEN, Tuncer KÖKÜER, Adem ÇAKIR, Ahmet ÖZÇETİN, Yaşar ÇORAPSIZ, Hamdi KARAKUŞ, Ali ÖZTÜRK, Halil YAVUZ, Bahadır EREN, Halil KÜÇÜKÇİFTÇİ, Hasan DOĞRU karşı oy)